Hlavní sponzoři

Přidejte se k nám a získejte nezapomenutelný zážitek

Společnost Bizerba Czech & Slovakia s.r.o.

 je německou obchodní společností specializující se na prodej a servis zařízení a strojů určených především pro retail a potravinářský průmysl. Její nabídka zahrnuje retailové váhy, nářezové stroje, balící linky, označovací linky, kontrolní systémy, mlýnky na maso, tenderizéry, etikety a další. Společnost Bizerba Czech & Slovakia operuje na území České republiky a Slovenska. S celkovým počtem 66 zaměstnanců se profiluje jako středně velká firma, přičemž více než polovina zaměstnanců pracuje jako servisní technici, což jí umožňuje poskytovat servisní služby na širokém území obou zemí. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Čestlicích. Další pracoviště jsou umístěna v Prostějově, Českých Budějovicích, Košicích a od začátku roku 2023 také v Trnavě, což zajišťuje efektivní pokrytí servisní sítě po celé oblasti Čech, Moravy a Slovenska.

Mettler - Toledo, s.r.o. 

METTLER TOLEDO je přední světový výrobce přesných přístrojů a vah, který poskytuje produkty a služby pro široké spektrum odvětví, od výzkumu a vývoje až po maloobchod. Firma se specializuje na nejnovější váhová a měřící řešení pro laboratoře, průmyslové podniky a obchodní prostory.

Produkty společnosti jsou klíčové pro zlepšování procesů v oblastech jako výzkum, vývoj a kontrola kvality. Nabízí komplexní balíčky služeb, které umožňují maloobchodníkům efektivně spravovat skladové zásoby, čímž maximalizují efektivitu a ziskovost jejich operací.

V průmyslovém segmentu METTLER TOLEDO poskytuje širokou škálu vybavení, včetně průmyslových vah a terminálů, softwarových řešení pro statistickou kontrolu kvality, formulace a dávkování, jakož i systémů pro detekci kovů, kontrolní vyvažovače a rentgenové kamery. Společnost rovněž nabízí pokročilá řešení pro automatickou identifikaci, sběr dat a dimensionální řešení pro dopravu a logistiku, a řešení pro vážení vozidel.

Díky širokému portfoliu produktů a služeb pomáhá METTLER TOLEDO zákazníkům po celém světě dosahovat vynikajících výsledků ve svých specifických aplikacích a přispívá ke zvýšení jejich produktivity a konkurenceschopnosti včetně state-of-the-art AI, AR či MR aplikací.

Přední výrobce vah

Vítejte na naší stránce, kde najdete všechny novinky, aktualizace a informace o připravované události. Zůstaňte s námi, abyste získali více informací o události, kterou byste neměli vynechat.

Unie výrobců vah

UVV-ČR je hlavním organizátorem celé akce a bez jejich členů by nebylo možné akci uskutečnit. Členy UVV-ČR jsou přední vahařské firmy působící na trhu v České republice. Pokud Vás zajímá o nich něco více klikněte na obrázek.